JAKOŚĆ

„Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosujemy i bez przerwy poszukujemy najlepszych rozwiązań.”
Edward Deming

specjalizujemy się w produkcji pokrowców na urządzenia nietypowe

SUM Poland oferuje produkty najwyższej jakości, które powszechnie używane są na rynku przemysłowym. Głównym celem jest dopasowanie wytwarzanego produktu do potrzeb i oczekiwań Klienta, dlatego w swojej ofercie przedstawia zakres pokrowców izolacyjnych wykonanych na wymiar urządzenia.

Z myślą o opłacalności inwestycji, wielu firmom na świecie poszukującym coraz to bardziej innowacyjnych rozwiązań, proponujemy szeroką ofertę pokrowców termoizolacyjnych, które spełniają wszelkie standardy związane z ochroną środowiska, zapewniając pełną izolację i ochronę instalacji przed zmianami termicznymi.

Stosowanie pokrowców SUM Guard® przyczynia się przede wszystkim do zmniejszenia zużycia energii, co prowadzi do obniżenia kosztów związanych z działalnością gospodarczą firm.

Wielu naszych stałych Klientów, przekonało się już, że korzystanie z pokrowców SUM Poland przynosi pozytywne efekty, a zainwestowany w nie kapitał szybko się zwraca. Dobra izolacja wielokrotnego użycia to najkorzystniejsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym, sposób na zaoszczędzenie energii i zredukowanie emisji CO2 w środowisku. Pokrowce termoizolacyjne SUM Poland, które mają już wieloletnią tradycję na światowym rynku, są coraz częściej poszukiwanym obecnie produktem także w Polsce.

Ciągłe poszerzanie rynku odbiorców i stosowanie produktów w coraz to nowych sektorach przemysłu, motywuje SUM Poland do ciągłego doskonalenia swoich technologii produkcyjnych. Każdy nowy Klient jest kolejnym wyzwaniem i przesłanką do doskonalenia warsztatu pracy zarówno inżynierów sprzedaży jak i projektantów. Bazując na wieloletnich doświadczeniach, SUM Poland rozwija i doskonali produkty wielokrotnego użycia w myśl zasady – „Pracujemy dla przyszłości a narzędziem naszej pracy są wielkoletnie doświadczenia naszych pracowników”.

Aby użytkownikom pokrowców termoizolacyjnych zapewnić najwyższą jakość SUM Poland wprowadził Zintegrowany System Zarządzania Jakością Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej ISO 9001. ISO 9001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie.

Na przestrzeni ostatnich lat za swoje pokrowce termoizolacyjne SUM Poland otrzymał wiele nagród i wyróżnień, wśród nich:

1. Klucz sukcesu za zajęcie I miejsca w kategorii Nowe Technologie podczas XVIII Sympozjum Naukowo-Technicznego Wiosenne Spotkanie Ciepłowników.

2. Tytuł Jakość Roku w kategorii Innowacja w VII edycji Konkursu Jakość Roku – największego konkursu promującego jakość w Polsce.

3. Tytuł Jakość Roku w kategorii Produkt w VII edycji Konkursu Jakość Roku.

4. Tytuł Jakość Roku w kategorii Ekologia w VII edycji Konkursu Jakość Roku.