WARTOŚCI

W SUM Poland prowadzimy działalność produkcyjną i handlową w zakresie wytwarzania i sprzedaży indywidualnie projektowanych osłon izolacyjnych dla różnych gałęzi przemysłu. Zajmujemy się obsługą klientów na terenie Polski i Europy. Wywodzimy się z Kanady, a siedzibę mamy w Łodzi.
Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi przy ul. Kościuszki 23/25, gdzie zlokalizowany jest zakład produkcyjny, biura osób bezpośrednio współpracujących z klientami (Dział Opracowań Technicznych, Dział Handlowy, Dział Marketingu) oraz zajmujących się obsługą administracyjną (Dział Księgowości, Dział Kadr, HR). Nie jesteśmy dużym przedsiębiorstwem – poziom zatrudnienia nie przekracza 50 pracowników.
Jesteśmy firmą zorientowaną na rozwój i profesjonalizm.
Kluczowym obszarem naszego działania jest doradztwo techniczne w zakresie ograniczenia strat ciepła poprzez wykorzystanie pokrowców termoizolacyjnych wyprodukowanych ze specjalistycznych tkanin technicznych. W związku z tym nasza oferta pracy skierowana jest głównie do osób chcących rozwijać się w tym kierunku. W rekrutacjach poszukujemy szczególnie kandydatów i kandydatek zainteresowanych rozwojem w branży przemysłowej, potrafiących zaangażować się w projekt i  posiadających konkretne umiejętności. To właśnie nasi pracownicy tworzą sukces całej firmy.Jako pracodawca oferujemy realną możliwość rozwoju i specjalizacji oraz pracy w międzynarodowym środowisku. Relacje z pracownikami opieramy na rzetelności i uczciwości, dbamy również o dobry humor i miłą atmosferę w naszym zespole.