PROFIL DZIAŁALNOŚCI

SUM Poland Sp. z o.o. powstał w 2006 roku jako firma córka polonijnego SUM Canada Enterprises Ltd. Od początku istnienia SUM Poland zajmuje się wprowadzaniem na rynek europejski demontowalnych izolacji przemysłowych w postaci pokrowców termoizolacyjnych, czyli osłon izolacyjnych wielokrotnego (wieloletniego) użytku przeznaczonych do urządzeń technicznych pracujących przy wysokich i niskich temperaturach. Do produkcji pokrowców termoizolacyjnych SUM Poland stosuje najwyższej jakości tkaniny techniczne pochodzące od europejskich i amerykańskich producentów. Zamiast znanej i powszechnie stosowanej izolacji mineralnej pokrytej blachą, proponuje bardzo współczesne i innowacyjne rozwiązania elastycznej izolacji na bazie włókien szklanych.

Pokrowce termoizolacyjne SUM Poland, z uwagi na szybki czas montażu i demontażu, z powodzeniem stosowane są na urządzeniach takich jak zawory, zasuwy, połączenia kołnierzowe, pompy, turbiny, wymienniki ciepła oraz wszelkie urządzenia techniczne, które wymagają częstych kontroli lub wielokrotnych konserwacji. Pokrowce termoizolacyjne SUM Poland znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, m.in. energetycznego, ciepłowniczego, chemicznego, petrochemicznego, spożywczego, wydobywczego, przetwórstwa tworzyw sztucznych, a także w transporcie i innych.

SUM Poland należy do światowej czołówki najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów pokrowców termoizolacyjnych i z roku na rok stale powiększa grono klientów w Polsce i na całym świecie.

SUM Poland aktywnie działa w ramach:

  1. Polsko – Kanadyjskiej Izby Gospodarczej (PCCC);
  2. Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Izolacji Przemysłowej (PSWIP);

SPECJALIZUJEMY SIĘ W PRODUKCJI POKROWCÓW NA URZĄDZENIA NIETYPOWE.