HANDLOWIEC

Zadania Handlowca

Rolą osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa klienta z naszego biura w centrum Łodzi. Przede wszystkim chodzi o przygotowywanie ofert w odpowiedzi na zapytania klientów. Aby dobrze się z tego zadania wywiązać, trzeba będzie dokładnie zbadać potrzeby klienta, wykonać obliczenia matematyczne (także obliczenia strat ciepła), dobrać technologię i dokonać wyceny. Nasze oferty przygotowujemy też tak, by wyjść naprzeciw pytaniom klienta, dlatego stawiamy na odpowiednie dobranie i przedstawienie klientowi argumentów przemawiających za naszym produktem. Dodatkowo osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się telefonowaniem do obecnych i potencjalnych klientów oraz przygotowywaniem dokumentów do przetargów. Sporadycznie będzie odwiedzała naszych klientów, a także uczestniczyła w targach. Zależy nam także, żeby Handlowiec sprawdzał pod kątem językowym wszelkie teksty wychodzące z działu handlowego do klientów.

Na początku współpracy oferujemy wdrożenie, które pomoże sprostać codziennym zadaniom.

 

Idealny kandydat:

  • Posiada doświadczenie handlowe w branży technicznej. – 5 lat.
  • Posiada wykształcenie średnie techniczne i wyższe humanistyczne albo średnie ogólne i wyższe techniczne.
  • Posiada prawo jazdy kategorii B.
  • Z łatwością nawiązuje kontakty i buduje relacje.
  • Potrafi ładnie i poprawnie się wysławiać – ustnie i pisemnie.
  • Interesuje się zagadnieniami technicznymi.

Oferujemy:

  • Pozytywną atmosferę sprzyjającą dobrej współpracy.
  • Zatrudnienie w stabilnej, rzetelnej firmie.
  • Umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje zawierające
CV i list motywacyjny
prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@sumltd.pl z podaniem numeru referencyjnego:
REKR/H.

Jeśli Twoja aplikacja nie spełnia wszystkich wymagań, ale zależy Ci na tej pracy-  napisz nam o tym w liście motywacyjnym. Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych obecnie i w przyszłości przez SUM Poland Sp. z o.o., 92-617 Łódź, ul. Szaniawskiego 5a (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 929 z późniejszymi zmianami) – dla potrzeb związanych z rekrutacją i ewentualnym dalszym zatrudnieniem. Oświadczam, że zostałem/-am  poinformowany /-a o celu zbierania tych informacji, prawie dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania..”