ZESPÓŁ

Zespół SUM Poland składa się z doświadczonych inżynierów i projektantów, którzy dokonując bezpośrednich pomiarów instalacji lub dysponując danymi technicznymi urządzeń, są w stanie zaproponować optymalne rozwiązania dostosowane do oczekiwań i potrzeb Klienta. Dział produkcji jest w stanie wyprodukować każdy rodzaj pokrowca termoizolacyjnego, wykonanego z odpowiedniej tkaniny technicznej, o wymaganym kształcie i sposobie zapinania.

Zaangażowani profesjonaliści z SUM Poland są gwarantem jakości i funkcjonalności pokrowców termoizolacyjnych.

„SUM Poland to zespół świetnie zorganizowanych fachowców. Każdy członek naszego zespołu ma świadomość swojego wkładu w organizację i wpływu na efekt końcowy. Dzięki dobrze zaplanowanym i zrealizowanym działaniom rozwijamy firmę na bazie silnie ugruntowanych fundamentów jakościowych.  Zaangażowanie i profesjonalizm naszych ludzi widać na każdym szczeblu od pracowników produkcyjnych po kierowników działów. Mam wielki zaszczyt kierować świetną grupą zawodowców, których pomysłowość i zaangażowanie materializuje się w postaci nieprzeciętnych i skomplikowanych realizacji.”

Janusz B. KomorowskiPrezes Zarządu

przewaga dzięki kompetencji

„Dbam o to, aby Dział Techniczno-Handlowy  był zgranym i sprawnym zespołem fachowców. Zdaję sobie sprawę, że nasza wiedza, doświadczenie i sprawność działania ma kluczowy wpływ na przebieg realizacji każdego zlecenia, a tym samym na to, jak firma SUM Poland jest postrzegana przez naszych Kontrahentów. Cenię sobie zaangażowanie, pomysłowość i intuicję techniczną jaką cechują się osoby należące do Zespołu, dzięki czemu nasi Klienci mogą liczyć na najwyższej jakości wsparcie i obsługę inwestycji.”

Wojciech Maurerkierownik działu techniczno-handlowego

„Przy projektowaniu pokrowców wykorzystuję wyobraźnię przestrzenną i staram się przewidzieć ewentualne problemy związane z użytkowaniem pokrowca. Wysłuchuję potrzeb klienta, poznaję procesy zachodzące w i wokół izolowanego urządzenia i na tej podstawie tworzę projekt i dobieram technologię. Połączenie mojej wiedzy, najnowszych zdobyczy technologii i konsultacje z klientem gwarantują skuteczną, bezpieczną i długotrwałą izolację. Zadowolenie klienta oraz estetyka danego pokrowca jest dla mnie źródłem osobistej satysfakcji.”

Paweł Bartelaspecjalista ds.opracowań technicznych

„Dopasowuję konstrukcję pokrowca do indywidualnych wymiarów i budowy izolowanego urządzenia. Dużą uwagę przykładam do prawidłowego oznaczania elementów projektowanego pokrowca. Ogromny wpływ na ergonomię dalszego użytkowania pokrowca mają jak najdokładniejsze jego dopasowanie do izolowanego urządzenia oraz łatwość jego montażu i demontażu. To musi zostać uwzględnione już na etapie projektowania.”

Marta Myślakprojektant

„Dbam o zgodność wymiarów i prawidłowe dopasowanie ich do izolowanych układów. Zawsze projektuję takie rozwiązanie konstrukcyjne, aby pokrowiec nie stwarzał problemów technologicznych i aby można go było wygodnie i bezproblemowo zamontować.”

Małgorzata Olejniczakprojektant

„Kontrola jakości przyjmuje na siebie ciężar odpowiedzialności za rezultat pracy całego zespołu, której wynikiem jest pokrowiec termoizolacyjny najwyższej jakości. Zgodny z oczekiwaniami klientów i wykonany z zachowaniem prawideł sztuki oraz dbałością o szczegóły. Praca zespołu kontroli jakości ma za zadanie dodatkowo wskazywać obszary występowania niedoskonałości w procesie produkcji w celu jego ciągłego doskonalenia.”

Błażej Jędrzejewskikontroler jakości

„Moim zadaniem jest zapewnienie jakości produktów na najwyższym poziomie. Produkty wykonane perfekcyjnie będą spełniały swoją funkcję przez wiele lat, dając użytkownikom poczucie bezpieczeństwa oraz świadomość dobrze zainwestowanych pieniędzy w innowacyjne rozwiązanie.”

Jakub Hendzlik kierownik produkcji