Codzienna praca technika

Koledzy technicy, którzy przeglądają nasz blog ostatnio powiedzieli, że mają jedną, zasadniczą uwagę do fotografii ilustrujących ich zajęcie. Jaką? : „Nasza praca nie jest tak czysta, jak na prezentowanych zdjęciach !!!!” Co mieli na myśli?

W zakładach produkcyjnych panują różne warunki pracy. Różny stopień zapylenia, cząsteczki znajdują się w powietrzu, ścianach i podłodze. Na montowanych pokrowcach bardzo często pojawia się osad. Czasami lekki, wystarczy przetrzeć go ręka, czasami oleisty, który obkleja pokrowiec cienką warstwą i do jego usunięcia potrzebna jest woda z detergentem.  Takie warunki  występują nie tylko na kotłowniach, gdzie z góry wiadomo, że będzie to brudne pomieszczenie. Często się zdarza na hali produkcyjnej, że wirują cząstki z powstającego produktu. Nasi koledzy technicy jeszcze długi czas po wizycie w takim zakładzie pachną chipsami ziemniaczanymi, czekoladą….. Zdarzają się też inne zapachy, ale o tym nie chcemy pisać!

Tak więc na załączonych do tego postu zdjęciach prezentują się NOWE!, dopiero co założone pokrowce na urządzeniach produkujących mieszanki paszowe.