Hałas

Pokrowce termoizolacyjne są bardzo wszechstronną technologią, która łączy również funkcje termoizolacyjne i tłumiące dźwięki o różnych częstotliwościach. Dzięki temu można jednocześnie chronić przed utratą ciepła i redukować hałas generowany przez urządzenia. To bardzo przydatne rozwiązanie w przypadku, gdy istnieje potrzeba zarówno izolacji termicznej, jak i akustycznej.

Dzięki zastosowaniu maty wygłuszającej, pokrowce SUM Guard akustyczno-termiczne umożliwiają znaczne obniżenie poziomu hałasu w otoczeniu. Materiał dźwiękochłonny, który absorbuje energię fal dźwiękowych jest kluczowym elementem, który pomaga w tłumieniu dźwięków emitowanych przez urządzenia. Wybór ilości warstw izolacyjnych i ich składu zależy od oczekiwanej skuteczności i charakterystyki źródła dźwięku.

Akustyczno-termiczny pokrowiec SUM Guard redukuje hałas nawet o 20 dB!!!

Precyzja dopasowania i szczelność akustyczna są istotnymi czynnikami wpływającymi na efektywność izolacji. Ważne jest, aby pokrowce były dokładnie dopasowane do urządzenia i zapewniały szczelne zamknięcie, aby minimalizować wycieki dźwięku.

Pokrowce SUM Guard projektujemy w środowisku CAD i produkujemy z pomocą maszyn CNC z niezwykłą dokładnością.

Dzięki temu nadają się do zastosowywań w różnych branżach, takich jak przemysł, energetyka, chłodnictwo, wojsko, lotnictwo, motoryzacja i wiele innych.