Nasze pokrowce u producenta kosmetyków

Przedsiębiorstwa działające w branży kosmetycznej, nieustannie inwestują w unowocześnianie linii produkcyjnych. Kupują nowe maszyny i urządzenia, konstruowane zgodnie z aktualnymi trendami technologicznymi. Nie chodzi tylko o to, że produkcja kosmetyków odbywa się na coraz większą skalę, ale także o zapewnienie higienicznych warunków podczas całego procesu.

Pokrowce SUM Higienic Guard łatwe w utrzymaniu czystości

Proponując Klientowi technologie wykonania pokrowców termoizolacyjnych bierzemy pod uwagę, że muszą być łatwe w utrzymaniu czystości.  Pokrowce SUM Higienic Guard to seria pokrowców opracowane dla wymagających aplikacji w branży spożywczej, kosmetycznej i farmaceutycznej. Zastosowania w tych pokrowcach tkanina szklana powlekana jednostronnie PTFE (Teflon) jest odporna na zabrudzenia smarami, olejami, łatwo się czyści, nie przywiera do niej brud oraz kurz.

Na zdjęciu prezentujemy nasze pokrowce SUM Guard znajdujące się na produkcji, a dokładnie na mieszalni. Nie wnikamy w przebieg procesów, które się tutaj odbywają, najważniejsze, że zostało efektywnie zaizolowane kolejne miejsca, gdzie dochodziło do utraty cennego ciepła.