Bezpłatne wyliczenia energetyczne

Straty energii w znaczny sposób zwiększają koszty produkcji, dlatego przedsiębiorstwa poszukują efektywnych termicznie rozwiązań. Czy jesteście Państwo ciekawi, ile energii zużywają urządzenia w Waszych zakładach produkcyjnych i chcielibyście się dowiedzieć, ile z niej można zaoszczędzić, stosując pokrowce termoizolacyjne SUM Guard?

Kompleksowość działań

Ponieważ nasze działania są kompleksowe oferujemy klientom bezpłatne wyliczenia energetyczne.  Nasi technicy zaopatrzeni między innymi w sondy dotykowe, kamery termowizyjne, pirometry dokładnie sprawdzają i mierzą temperaturę powierzchni, którą trzeba zaizolować oraz zbierają inne niezbędne dane inwentaryzacyjne potrzebne do późniejszych opracowań.

Obliczenia w formie kalkulatora pokazują straty przed i po zaizolowaniu i w postaci konkretnych cyfr wskazują potencjalne oszczędności energii. Nasi klienci na tej podstawie często decydują się na przeprowadzenie audytu energetycznego inwestycji, mającego na celu pozyskanie Świadectw Efektywności Energetycznej.

Kalkulacje energetyczne wraz z wiążącą wyceną izolacji pozwalają także oszacować okres zwrotu z inwestycji w pokrowce termoizolacyjne.

Nie czekajcie zatem Państwo na kolejny wysoki rachunek za prąd, gaz czy inne medium. Pokrowce termoizolacyjne SUM Guard to skuteczne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić i obniżyć koszty prowadzonej działalności.