Wyjazdy naszych pracowników do Klientów

Specjaliści ds. Opracowań Technicznych – SOT

Specjaliści ds. Opracowań Technicznych, w skrócie SOT, to nasi pracownicy, którzy na miejscu u klienta zbierają dane potrzebne do wyprodukowania pokrowców. 
Każdy projekt zaczyna się od szczegółowego zapoznania się z procesem technologicznym, w którym występuje izolowane urządzenie/armatura/instalacja techniczna, zebrania informacji na temat jego funkcji oraz warunków pracy.
Opracowaliśmy własny system pomiarów, dzięki któremu osiągamy najlepszą w branży precyzję i dopasowanie. 

Nasze działania są kompleksowe. Proponujemy skuteczne rozwiązania i sprawdzone technologie dzięki wykorzystaniu doświadczenia i umiejętności zespołu wykwalifikowanych specjalistów.

ETAPY REALIZACJI PROJEKTÓW

1. Bezpłatne wyliczenia energetyczne oraz kalkulacje ROI
Klient otrzymuje dokładne informacje na temat strat energii i zwrotu z inwestycji.

2. Doradztwo techniczne
Doświadczona kadra jest zawsze do dyspozycji Klienta, który może liczyć na właściwy dobór technologii, wizualizacje i projekty CAD, zdalne opracowanie projektów z wykorzystaniem technik skanowania 3D i wiele innych. 

3. Pomiar
Specjaliści ds. Opracowań Technicznych zbierają szczegółowe dane o wymiarach, kształtach, uwarunkowaniach przestrzennych i temperaturach pracy urządzenia. Skład materiałowy i konstrukcję pokrowca trzeba tak przemyśleć, aby był najwyższej jakości technicznej i użytkowej oraz gwarantował bezpieczną i bezawaryjną pracę przez lata. Równie ważna jest ergonomia użytkowania pokrowca – oprócz dopasowania do procesu technologicznego musi być też wygodny w obsłudze.

4. Montaż
Gotowe pokrowce są montowane przez SOT bądź też siłami własnymi Klienta.

Realizacje w kraju i za granicą

Nasi Specjaliści ds. Opracowań Technicznych dojeżdżają do Klientów na terenie całego kraju, jak również za granicę. Posiadają wszelkie uprawnienia m. in. do pracy na wysokościach, w komorach i zbiornikach, SEP itp.

Może rzadko im to mówimy, ale pozostała część zespołu SUM docenia ich ciężką pracę każdego dnia.