Pokrowce jako uzupełnienie izolacji stałej

Wobec rosnących cen energii, które przekładają się na koszty produkcji koniecznym stało się szukanie skutecznych rozwiązań pozwalających oszczędzić i obniżyć koszty prowadzonej działalności.
Jednym z najprostszych rozwiązań jest redukcja strat ciepła poprzez zastosowanie odpowiedniej izolacji. Stała izolacja najczęściej nie obejmuje armatury i urządzeń technicznych, do których potrzebny jest łatwy i częsty dostęp lub są zbyt skomplikowane, aby zastosować tradycyjne techniki izolacyjne.
Brak ciągłości izolacji jest jednym z głównych źródeł strat energii na instalacjach przemysłowych❗

Izolacje przemysłowe w postaci demontowalnych pokrowców termoizolacyjnych SUM Guard są doskonałym uzupełnieniem izolacji stałej.

Pokrowce termoizolacyjne SUM Guard dzięki temu, że są szczelnie dopasowane do izolowanych urządzeń skutecznie redukują straty ciepła w miejscach, których izolowanie było dotychczas niewykonalne.
Pokrowce SUM Guard gwarantują:
✔️łatwość instalacji w trudnych, ciasnych przestrzeniach,
✔️swobodny dostęp w razie prac serwisowych lub awarii do urządzeń dzięki możliwości błyskawicznego i bez narzędziowego demontażu izolacji oraz ponownego jej montażu,
✔️demontaż izolacji bez konieczności jej niszczenia i późniejszego odtwarzania, utylizacji odpadów, kosztów pracy zewnętrznych firm izolerskich.

Nasze pokrowce termoizolacyjne wyposażone są w systemy szybkich zapięć. Ich obsługa nie wymaga specjalnych kwalifikacji i umożliwia błyskawiczne dotarcie do izolowanego elementu – dzięki czemu izolacja w pełni pozostaje pod kontrolą pracowników.
Proste prawda?