Konferencja „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych”

Z przyjemnością wróciliśmy do uczestniczenia w konferencjach organizowanych przez Akson Media a dotyczących szeroko rozumianego zagadnienia utrzymania ruchu w przedsiębiorstwach. Ostatnia z nich odbyła się 8 września w Radomsku (Hotel Porto), gdzie spotkali się specjaliści z działów utrzymania ruchu.

Szeroki program konferencji obejmował część wykładową, wystawienniczą oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez specjalistów z branży.

Podczas wydarzenia eksperci opowiedzieli, w jaki sposób zapobiegać usterkom i nieplanowanym przestojom oraz dlaczego odpowiednia strategia ma wpływ na wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy parku maszynowego. Zostały również zaprezentowane najnowsze standardy czyszczenia maszyn i ich sposób wdrożenia w zakładzie. Najważniejsze, eksperci podzielili się doświadczeniami specjalistów UR z różnych branż.

Przedstawiciele Sum Poland oprócz prelekcji mogli prezentować pokrowce SUM Guard na stoisku. Tego własnie nam brakowało – spotkań i dyskusji z Uczestnikami i innymi Wystawcami.

Konferencja odbyła się oczywiście zgodnie z zalecanymi normami sanitarnymi i higienicznymi – organizator zapewnił maseczki, środki dezynfekcyjne oraz profesjonalną wentylację pomieszczeń.