TO JUŻ 15 LAT!!!

Szanowni Państwo,

Już od 15 lat świadczymy usługi dla naszych Klientów w Polsce. To doskonały czas na podsumowania, przypomnienie jak wyglądały początki prowadzonej działalności w SUM POLAND oraz co udało nam się z naszych ambitnych planów osiągnąć. 15-lecie firmy to również doskonały moment, aby uczcić święto firmy razem ze wszystkimi, którzy swoją pracą oraz zaangażowaniem przyczynili się do tego Jubileuszu.

W tym okresie zrealizowaliśmy ogromną ilość projektów. Byliśmy prekursorami technologii pokrowców izolacyjnych na polskim rynku, z każdym rokiem działalności nabywaliśmy wiedzę i doświadczenie, wdrażaliśmy kolejne unikalne rozwiązania konstruktorskie. W ciągu 15 lat unowocześniliśmy park maszynowy, powiększyliśmy halę produkcyjną i magazynową. Braliśmy czynny udział w wielu międzynarodowych targach i branżowych konferencjach. Członkowie naszego zespołu udzielali wsparcia technicznego i inżynieryjnego nawet najbardziej wymagającymi kontrahentom na terenie całej Europy.

Wyrażamy serdeczne podziękowania naszym Klientom, Partnerom i Dostawcom którzy przez te wszystkie lata nas inspirowali i motywowali.

Ale największe podziękowania składamy naszym Pracownikom za trud włożony w rozwój naszej firmy. Na sukces pracujemy wspólnie. Firma SUM POLAND to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Jesteśmy pełni pasji i energii by realizować koleje projekty. Nie możemy się doczekać nowych wyzwań bogatsi o dotychczasowe doświadczenia.

Serdecznie dziękujemy za te 15 lat i życzymy Państwu i sobie dalszej udanej współpracy.

Zarząd firmy SUM POLAND