Ochrona środowiska z SUM Guard

Coraz bardziej jesteśmy świadomi potrzeby dbania o środowisko naturalne, i jako konsumenci i jako pracownicy przedsiębiorstw. 

To nie tylko moda, trend ale potrzeba przemyślanych i konkretnych działań. Wiele firm wdrożyło już w tym zakresie konkretne rozwiązania takie jak:

  1. Ograniczanie wytwarzania odpadów
  2. Korzystanie z pojemników do segregacji śmieci
  3. Użytkowanie energooszczędnego sprzętu, np. oświetlenia
  4. Wykorzystywanie ekologicznych towarów i materiałów do produkcji

W SUM Poland proponujemy szeroką ofertę pokrowców termoizolacyjnych, które spełniają wszelkie standardy związane z ochroną środowiska, zapewniając pełną izolację i zabezpieczenie instalacji przed zmianami termicznymi. Stosowanie produktów SUM Poland przyczynia się przede wszystkim do zmniejszenia zużycia energii, co prowadzi do obniżenia kosztów związanych z działalnością gospodarczą firm.

Dobra izolacja wielokrotnego użycia to najkorzystniejsze rozwiązanie pod względem ekonomicznym, sposób na zaoszczędzenie energii i zredukowanie emisji CO2 w środowisku.

Podsumowując:

  • Pokrowce termoizolacyjne SUM Guard obniżają zużycie paliwa potrzebnego do osiągnięcia i utrzymania potrzebnej temperatury.
  • Pokrowce termoizolacyjne redukują wydzielanie COx, SOx, NOx.
  • Wielokrotność użycia tych samych pokrowców sprawia, że brak jest izolacyjnego odpadu poremontowego, który należy zutylizować.
  • Wszystkie elementy składowe pokrowca są wykonane z materiałów obojętnych dla  środowiska naturalnego.
  • Pokrowce ograniczają rozprzestrzenianie potencjalnego pożaru i szkód w środowisku naturalnym.

Ciekawi jesteśmy,  jakie powyżej wymienione korzyści ze stosowania naszych produktów wpłynęłyby u Państwa na wybór tej technologii?