Jaki jest koszt wykonania izolacji pokrowcami termoizolacyjnymi?

Pokrowce termoizolacyjne SUM Guard są produkowane na wymiar

Pokrowce termoizolacyjne SUM Guard są produkowane na wymiar, pod konkretne zamówienie, na wskazane urządzenie czy armaturę. Na koszt inwestycji oprócz wielkości instalacji technicznych wpływ ma między innymi typ materiału, rodzaj i grubość wypełnienia, wariant mocowania i tym podobne.  Przy serii pokrowców SUM Heating Guard wyposażonych w system grzewczy do kalkulacji brane jest pod uwagę okablowanie i/lub elektroniczny termostat z przewodem zasilającym.  Kolejnym elementem składowym wyceny jest montaż, a dokładnie, czy nasi technicy będą w te prace zaangażowani (najczęściej wybierana wersja), czy pokrowce będą montowane siłami klienta. Oczywiście
w tym drugim przypadku inwestor otrzymuje od nas odpowiedni pakiet informacji, w tym plan rozmieszczenia poszczególnych elementów izolacji.  Z tej opcji najczęściej korzystają nasi zagraniczni klienci, ale tez w okresie lockdownu, kiedy ze względów bezpieczeństwa ograniczono w rodzimych zakładach produkcyjnych możliwość wejścia pracowników z „zewnątrz”, ta opcja była chętnie i z powodzeniem wybierana również przez polskich odbiorców.

Podsumowując

  • Do każdej wyceny podchodzimy w sposób indywidualny.
  • Opracowaliśmy własny system pomiarów, dzięki któremu osiągamy najlepszą w branży precyzję i dopasowanie.
  • W ofercie uwzględniamy wszystkie parametry i dobieramy najlepsze rozwiązania techniczne.
  • Przygotowujemy bezpłatne kalkulacje energetyczne.
  • Służymy wsparciem przy przeprowadzaniu ewentualnych procedur związanych z uzyskaniem Białych Certyfikatów.

Zapraszamy do kontaktu. Wykonamy niezobowiązującą ofertę i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania dla Twojego zakładu produkcyjnego!